Narzędzia rowerowe

Masz 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Narzędzia rowerowe

 

Narzędzia rowerowe to ogromny zbiór różnych przedmiotów – często bardzo precyzyjnych i specjalistycznych, jednak dobrą wiadomością jest fakt, że początkującemu serwisantowi, pracującemu dla własnej przyjemności w przydomowym warsztacie lub piwnicy, z powodzeniem wystarczy tylko kilka podstawowych elementów zestawu, bez których nie może się obyć żadna naprawa. Najważniejsze jest jednak kupowanie narzędzi jak najlepszej jakości. Powód jest bardzo prosty: narzędzia bardzo tanie, które nie utrzymują założonych wymiarów i wykonane są nieprecyzyjnie, mogą uszkadzać elementy roweru. Używanie tanich kluczy imbusowych prowadzi do zaokrąglenia miękkich gniazd, co w efekcie sprawia, że śruba potraktowana w ten sposób może już nie dać się odkręcić przy pomocy żadnego klucza. Konieczne będzie wówczas jej rozwiercanie. To tylko jeden z wielu przykładów.

 

Narzędzia do roweru – zestawy

 

Narzędzia rowerowe to temat rzeka, a każdy z nas ma swoje własne preferencje i przyzwyczajenia. Na samym początku warto zainwestować w podstawowe narzędzia rowerowe. Zestaw składający się kilku rozmiarów kluczy imbusowych i płaskich, klucza do sterów oraz klucza i ściągacza do korby powinien wystarczyć do samodzielnych podstawowych napraw. Później przyjdzie czas na profesjonalne narzędzia rowerowe – klucze dynamometryczne, klucze do szprych oraz inne elementy do specjalistycznych zastosowań. Istotny jest także uchwyt serwisowy, który pozwala na unieruchomienie roweru i zawieszenie go w powietrzu – znacznie przyśpiesza i ułatwia to pracę z jednośladem.

 

Narzędzia rowerowe w najlepszych cenach od rowerycube.pl

 

Narzędzia do roweru w rowerycube.pl łączą w sobie atrakcyjną cenę oraz bardzo wysoką jakość wykonania. Używając ich, możesz pracować bardzo precyzyjnie i bez obawy o swój rower oraz zastosowane w nim elementy, gwinty i śruby. W naszym sklepie znajdzie się coś zarówno dla amatorów domowego majsterkowania, jak i profesjonalnych serwisów rowerowych. Narzędzia do naprawy roweru produkowane przez firmę Cube to gwarancja jakości i trwałości.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło