Rowery miejskie

Masz 66 produktów.

Pokazano 1-12 z 66 pozycji

Aktywne filtry

Rowery miejskie

 

Rowerowy miejskie to jedna z najbardziej uniwersalnych konstrukcji rowerowych. Są popularne zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Chętnie poruszają się na nich osoby w każdym wieku. I choć nazwa sugeruje ich główne wykorzystanie, nie dajcie się zwieść – rowery miejskie z przerzutkami, bagażnikiem i oświetleniem mogą być wykorzystywane także podczas weekendowych wycieczek za miasto! Nic nie stoi na przeszkodzie, by zamontować na nich sakwy i wybrać się w kilkudniową eskapadę na nizinnych terenach. Wykorzystując odpowiednie opony, rower miejski można przystosować do jazdy po drogach gruntowych. To właśnie ta uniwersalność i dostępność dla każdego jest głównym powodem olbrzymiej popularności rowerów miejskich!

 

Rowery miejskie, czyli idealny środek transportu

 

Rowery miejskie, oprócz dużej dawki ruchu, mogą zaoferować także szybki i ekologiczny transport na terenach zurbanizowanych. Powstające wciąż nowe drogi dla rowerów, kładki oraz inne elementy infrastruktury miejskiej sprawiają, że przemieszczanie się na rowerze może być szybsze i przyjemniejsze niż jazda samochodem! Wiele osób nie żałuje przesiadki z czterech na dwa koła!

 

Co ważne, rowery miejskie są najczęściej fabrycznie wyposażone we wszystkie potrzebne dodatki, takie jak oświetlenie przednie i tylne, a także bagażnik i błotniki. Dzięki temu nie musisz inwestować w zbyt wiele dodatkowych gadżetów, możesz za to od razu wybrać się na przejażdżkę.

 

Rowery miejskie męskie i damskie w sklepie Rowery Cube!

 

W naszym sklepie znajdziesz rowery miejskie damskie i męskie o najlepszym stosunku ceny do jakości. Producent rowerów Cube wyposażył swoje konstrukcje w optymalne podzespoły, dzięki którym Twój rower miejski będzie niemal bezobsługowy. Znajdź swój wymarzony model, zaopatrz się w kask i inne niezbędne akcesoria, a następnie ruszaj na podbój miasta! W innych kategoriach naszego sklepu znajdziesz między innymi ubrania rowerowe, okulary chroniące oczy oraz torby i sakwy – idealne na wycieczkę lub codzienne zakupy.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło