Rowery dziecięce

Masz 89 produktów.

Pokazano 1-12 z 89 pozycji

Aktywne filtry

Rowery dziecięce

 

Produkowane dziś przez najlepszych producentów rowery dziecięce w niczym nie przypominają konstrukcji, na których pierwsze kroki stawiali dzisiejsi rodzice. Kupując pierwszy jednoślad dla swojej pociechy, wielu z nich jest zaskoczonych lekkością i jakością wykonania pojazdów. Sprawdź więc naszą ofertę rowerów dziecięcych Cube i wybierz odpowiedni model!

 

Rowery dziecięce dla dzieci w każdym wieku!

 

W życiu każdego rodzica nadejdzie w końcu moment, gdy maluchowi przestane wystarczać podziwianie świata z perspektywy rowerowej przyczepki lub fotelika. Potrzeba niezależności oraz ciekawość dzieci każe im cały czas próbować nowych rzeczy i zdobywać tym samym kolejne umiejętności.

 

Choć pierwszych wywrotek, w myśl zasady: „jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz”, prawdopodobnie nie da się uniknąć, to jako rodzic możesz zadbać o to, by nauka odbywała się przy użyciu najlepszego sprzętu. Rowery dziecięce Cube wykonane są ze stabilnych komponentów, a projektanci, opracowując kolejne modele, dbają przede wszystkim o wygodę i ergonomię. Dostosuj więc rozmiar roweru do sugestii producenta i zamów pierwszy rower dla swojego dziecka. Mnogość wersji kolorystycznych i wyposażeniowych zadowoli nawet najbardziej wybrednych młodych klientów.

 

Pamiętaj, że rower to nie wszystko! Do początkowego wyposażenia należy również dodać kask, chroniący głowę malucha. Dobrym pomysłem będzie również zakup kompletu ochraniaczy, a dla dzieci jeżdżących samodzielnie – zestaw oświetlenia, zwiększającego widoczność dziecka. Niezbędny będzie także dzwonek, który w świetle polskich przepisów jest obowiązkowym elementem wyposażenia roweru.

 

Rowery dziecięce Cube – wytrzymałość i bezpieczeństwo

 

W naszym sklepie znajdziesz zarówno rowery dziecięce 16 cali, jak i rowery dziecięce 20 cali, jeździki – rowerki biegowe bez pedałów i te wyposażone w dodatkowe boczne kółka. Rowery dziecięce Cube to gwarancja jakości. Dzięki odpowiednim warunkom i doskonałemu sprzętowi Twoje dziecko pokocha jazdę na rowerze!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło