Rowery dziecięce

Masz 93 produktów.

Pokazano 1-12 z 93 pozycji

Aktywne filtry

Rowery dziecięce

 

Produkowane dziś przez najlepszych producentów rowery dziecięce w niczym nie przypominają konstrukcji, na których pierwsze kroki stawiali dzisiejsi rodzice. Kupując pierwszy jednoślad dla swojej pociechy, wielu z nich jest zaskoczonych lekkością i jakością wykonania pojazdów. Sprawdź więc naszą ofertę rowerów dziecięcych Cube i wybierz odpowiedni model!

 

Rowery dziecięce dla dzieci w każdym wieku!

 

W życiu każdego rodzica nadejdzie w końcu moment, gdy maluchowi przestane wystarczać podziwianie świata z perspektywy rowerowej przyczepki lub fotelika. Potrzeba niezależności oraz ciekawość dzieci każe im cały czas próbować nowych rzeczy i zdobywać tym samym kolejne umiejętności.

 

Choć pierwszych wywrotek, w myśl zasady: „jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz”, prawdopodobnie nie da się uniknąć, to jako rodzic możesz zadbać o to, by nauka odbywała się przy użyciu najlepszego sprzętu. Rowery dziecięce Cube wykonane są ze stabilnych komponentów, a projektanci, opracowując kolejne modele, dbają przede wszystkim o wygodę i ergonomię. Dostosuj więc rozmiar roweru do sugestii producenta i zamów pierwszy rower dla swojego dziecka. Mnogość wersji kolorystycznych i wyposażeniowych zadowoli nawet najbardziej wybrednych młodych klientów.

 

Pamiętaj, że rower to nie wszystko! Do początkowego wyposażenia należy również dodać kask rowerowy, chroniący głowę malucha. Dobrym pomysłem będzie również zakup kompletu ochraniaczy, a dla dzieci jeżdżących samodzielnie – zestaw oświetlenia, zwiększającego widoczność dziecka. Niezbędny będzie także dzwonek, który w świetle polskich przepisów jest obowiązkowym elementem wyposażenia roweru.

 

Rowery dziecięce Cube – wytrzymałość i bezpieczeństwo

 

W naszym sklepie znajdziesz zarówno rowery dziecięce 16 cali, jak i rowery dziecięce 20 cali, jeździki – rowerki biegowe bez pedałów i te wyposażone w dodatkowe boczne kółka. Rowery dziecięce Cube to gwarancja jakości. Dzięki odpowiednim warunkom i doskonałemu sprzętowi Twoje dziecko pokocha jazdę na rowerze!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło