Rowery górskie full suspension

Masz 97 produktów.

Pokazano 1-12 z 97 pozycji

Aktywne filtry

Rowery górskie full suspension

Wyprodukowany przez markę Cube elektryczny full suspension to prawdopodobnie najlepszy i najbardziej wszechstronny rower górski, jaki możesz sobie wyobrazić. Pełne zawieszenie ramy radzi sobie nie tylko z drobnymi nierównościami terenu, jak ma to miejsce w rowerach hardtail/XC. Wysoki skok amortyzatora sprawia, że liczba nieprzejezdnych tras zostaje radykalnie zmniejszona. Wymagające pojazdy i karkołomne zjazdy, dzięki zastosowaniu lekkiej ramy oraz pneumatycznych amortyzatorów, będą sprawiać mnóstwo przyjemności, wyzwalając tony adrenaliny!

Rower full elektryczny od Cube zapewnia też pełną kontrolę na trudnych technicznie trasach – stosowana w tych modelach opuszczana sztyca pozwoli Ci sterować wysokością siodełka podczas jazdy – za pomocą jednej manetki i to bez zsiadania z roweru.

 

Rower elektryczny full suspension – najlepsze modele Cube!

Marka Cube jest przodującym producentem rowerów hybrydowych, czyli jednośladów z dodatkowym napędem elektrycznym. Produkowany przez Cube elektryczny full pozwoli Ci jechać szybciej i dalej przy takim samym nakładzie sił. Dzięki silnikom Bosch Drive Unit zaczniesz pokonywać pojazdy, które wcześniej nie były w Twoim zasięgu. Koniec z wypychaniem roweru na każdym szlaku!

Olbrzymim plusem rowerów elektrycznych typu full suspension jest też jakość osprzętu niezwiązanego bezpośrednio z silnikiem. Odporne na wyciąganie łańcuchy, twarde i trudne do zdarcia kasety oraz przednie zębaki i hydrauliczne hamulce są dostosowane do ostrej, szybkiej jazdy.

Sam decyduj o udziale silnika elektrycznego w wykonywanej pracy. Wybieraj różne programy, nastawiając się na możliwość przejechania dłuższego dystansu, trening sportowy czy zdobywanie kolejnych metrów przewyższenia. Rower Cube elektryczny full suspension to doskonałe narzędzie do górskiej turystyki, zwiedzania single tracków oraz przeżywania sportowych wrażeń!

 

Rower elektryczny full suspension – wybierz w RoweryCube.pl!

Interesuje Cię rower Cube? Elektryczny full to Twoje marzenie? Sprawdź naszą ofertę i wybierz idealny model dla siebie! Wybieraj spośród dziesiątek zaawansowanych konstrukcji i spraw sobie najlepszy prezent w życiu. Znajdziesz tu również resztę potrzebnego sprzętu – między innymi kaski, okulary, ochraniacze MTB, oświetlenie rowerowe czy ubrania!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło