Kaski rowerowe

Masz 117 produktów.

Pokazano 1-12 z 117 pozycji

Aktywne filtry

Kaski rowerowe

 

Kaski rowerowe to jedna z najszybciej rozwijających się grup produktów. Korzystają z nich wszyscy – zarówno zawodowi kolarze, jak i trenujący amatorzy oraz osoby używające roweru wyłącznie w celach komunikacyjnych. Według wielu niezależnych badań kaski rowerowe mogą nawet kilkukrotnie zmniejszać ryzyko poważnego uszczerbku na zdrowiu podczas upadku. Powszechnie wiadomo, że najgroźniejsze wypadki wcale nie zdarzają się wyłącznie podczas wyścigów, a fatalne skutki drobnych potknięć mogą dotknąć nawet okazjonalnych cyklistów lub osoby poruszające się wyłącznie po drogach dla rowerów. Kask rowerowy dziecięcy powinien być kupowany razem z nowym rowerem dla malucha i nie ma od tej reguły żadnych wyjątków – bezpieczeństwo to zawsze priorytet.

 

Kask rowerowy damski, męski lub dziecięcy

 

Co do zasady kaski rowerowe męskie oraz damskie kaski rowerowe nie różnią się znacząco swoją konstrukcją. Stosuje się w nich te same systemy bezpieczeństwa i wypełnienie. Kask rowerowy męski może być jednak często dostępny w nieco większym rozmiarze. Kaski rowerowe damskie i męskie są często wyposażone w dwustopniową regulację obwodu, z której warto korzystać, by kask idealnie przylegał do skóry głowy.

Kaski rowerowe dla dzieci charakteryzują się często ciekawym designem, który zachęca dziecko do regularnego noszenia. Kaski na rower dla dzieci powinny być też bezwzględnie wygodne, by nie zrażać malucha i pomagać wypracowywać zdrowe nawyki. To samo dotyczy również niskiej wagi kasku, która ułatwia noszenie.

 

Kaski na rower w najlepszej cenie

 

W naszym sklepie znajdziesz sprawdzone i certyfikowane kaski dla dzieci na rower pochodzące od zaufanych producentów. W ofercie zgromadziliśmy też kaski damskie rowerowe i męskie modele w dziesiątkach propozycji. Są tu konstrukcje przeznaczone dla amatorów i sportowców w szerokim zakresie cenowym, co pozwala dobrać rozwiązanie dopasowane do budżetu. Szczególną uwagę przywiązujemy do oferty dla najmłodszych – kaski na rower dla dzieci wybieramy ze szczególną starannością.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło