Rowery turystyczne i trekkingowe

Masz 285 produktów.

Pokazano 1-12 z 285 pozycji

Aktywne filtry

Elektryczne rowery turystyczne i trekkingowe

 

Rowery elektryczne turystyczne to prawdziwy hit ostatnich sezonów. Pozwalają pojechać dalej i szybciej. Są wytrzymałe i niezawodne, a wbudowany napęd wspomagający wcale nie ujmuje im sportowego charakteru. Jest wręcz przeciwnie – rowery elektryczne pozwalają trenować dłużej i intensywniej, dzięki czemu możesz eksplorować tereny i podjazdy niedostępne dla rowerów pozbawionych dodatkowego silnika.

 

Rowery turystyczne – elektryczne wsparcie podczas wycieczek

 

Już na wstępie warto wyjaśnić podstawową kwestię: rowery elektryczne, zwane też hybrydowymi, nie działają jak motocykl lub hulajnoga elektryczna. Żeby mogły się poruszać, potrzebna jest również siła mięśni. Wbudowany silnik elektryczny pomaga rowerzyście podczas najtrudniejszych etapów trasy. Udział silnika w generowanej mocy roweru można regulować za pomocą zdefiniowanych trybów pracy. Jako że napęd elektryczny pełni tylko funkcję wspomagania, silnik wyłączy się po przekroczeniu określonej prędkości (zazwyczaj w granicach 25 km/h). Dzięki temu rower nie osiągnie niebezpiecznej szybkości, a wbudowane ogniwo pozwoli pokonać większą liczbę kilometrów. Warto też wspomnieć, że rowery hybrydowe Cube są całkowicie zabezpieczone przed działaniem wody. Jeśli podczas długiej wyprawy lub krótkiej wycieczki spotka Cię załamanie pogody, silnik, napęd i wbudowany akumulator w żaden sposób nie ucierpią. Nie trzeba też obawiać się błotnistego terenu. Nie jest on w stanie zaszkodzić konstrukcji roweru.

 

Turystyczne rowery elektryczne z napędem hybrydowym

 

Rowery turystyczne i trekkingowe z napędem elektrycznym to prawdopodobnie najbardziej uniwersalne konstrukcje na rynku. Wyposażone w niezbędne akcesoria jak oświetleniebagażnikbłotniki mogą służyć jako codzienny środek transportu (szczególnie z wersją ramy typu Easy Entry). Dzięki wspomaganiu silnika droga do pracy nie będzie męcząca. W weekend rower może jednak stać się prawdziwym połykaczem kilometrów i zabrać Cię na długie wypady. Łatwa obsługa i niewymagający serwis umożliwiają też organizację nawet wielotygodniowych wypraw rowerowych z sakwami. Rowery elektryczne Cube to obecnie jedne z najczęściej wybieranych rowerów z napędem hybrydowym na rynku!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło