Sakwy rowerowe

Masz 45 produktów.

Pokazano 1-12 z 45 pozycji

Aktywne filtry

Sakwy rowerowe

 

Sakwy rowerowe to dodatek, który otwiera przed cyklistą całkowicie nowe możliwości. Dobierając odpowiednią pojemność toreb, możesz wybrać się z małym bagażem do pracy, zrobić zakupy lub wyruszyć w podróż dookoła świata. Mniej zdeterminowanym podróżnikom w zupełności wystarczą sakwy pozwalające na swobodny weekendowy wypad za miasto. Olbrzymi wybór produktów sprawia, że bez trudu znajdziesz model i system, który będzie dopasowany do Twoich preferencji. Już kilkadziesiąt litrów wolnej przestrzeni pozwoli Ci spakować kilkudniowy zapas ubrań, niezbędne części rowerowe, namiot, śpiwór i prosty zestaw do gotowania. Sakwy rowerowe na bagażnik to najprostszy i najtańszy sposób, by zaznać rowerowej turystyki dokładnie w takim wydaniu, w jakim chcesz.

 

Sakwy rowerowe tylne, przednie i inne akcesoria

 

Sakwy rowerowe możemy najogólniej podzielić na miejskie oraz wyprawowe. Te pierwsze sprawdzą się podczas dojazdu do pracy i na uczelnię. Nierzadko w kilka sekund da się je zdjąć z bagażnika i zarzucić na ramię, po czym stają się codzienną torbą na zakupy. Nie muszą być zazwyczaj tak odporne na uszkodzenia, deszcz i błoto, jak sakwy wyprawowe, jednak oferują wystarczającą trwałość do „codziennych” zastosowań. Sakwy rowerowe przeznaczone do dłuższych wypraw oraz weekendowych wyjazdów z noclegiem poza domem mają przede wszystkim bardzo wytrzymałą konstrukcję. Są nierzadko bardzo solidnymi, wodoszczelnymi workami ze wzmocnieniami, które przetrwają każdą ulewę i niejedną wywrotkę. Sakwy rowerowe tylne o dużej pojemności uzupełnia się zazwyczaj zestawem mniejszych sakw montowanych na widelcu.

 

Sakwy rowerowe damskie, męskie? Uniwersalne!

 

Wybór sakw nie powinien być uzależniony od płci – w tym przypadku nie ma to żadnego znaczenia. W naszym sklepie znajdziesz dziesiątki sprawdzonych modeli marki Cube. Sakwy rowerowe o najwyższej wytrzymałości przeznaczone do codziennych i niecodziennych zastosowań – w najlepszych cenach tylko u nas! W innych kategoriach znajdziesz również przystosowane do ich przewozu bagażniki i stelaże.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło