Rowery damskie

Masz 188 produktów.

Pokazano 1-12 z 188 pozycji

Aktywne filtry

Rowery elektryczne damskie

 

Czasy, w których rower damski oznaczał poczciwą „damkę” z obniżoną górną rurą ramy, bezpowrotnie minęły. Dziś rowery elektryczne damskie są grupą sprzętu rozwijaną w takim samym tempie, co ich męskie odpowiedniki. Wpływ ma na to przede wszystkim popularyzacja kolarstwa wśród kobiet oraz ich zainteresowanie takim rodzajem konstrukcji. W naszym sklepie znajdziesz damskie rowery elektryczne marki Cube w najlepszych cenach na rynku. Sprawdź szeroką ofertę modeli i wybierz idealnie dopasowany do Twoich preferencji.

 

Rowery elektryczne damskie Cube – co je charakteryzuje?

 

Elektryczne rowery damskie to konstrukcje z pomocniczym silnikiem elektrycznym, zasilane dedykowanym ogniwem umieszczonym zazwyczaj w obrębie trójkąta ramy. Obecność takiego napędu w żadnym wypadku nie oznacza, że rower traci swój sportowy charakter. Hybrydowa konstrukcja pozwala na efektywne przemieszczanie się zarówno w terenie miejskim, jak i poza nim. W trakcie uprawiania turystyki i podczas sportowych wyzwań silnik roweru hybrydowego damskiego pozwala jechać szybciej i dalej przy takim samym nakładzie sił. Nie oznacza to więc, że rower hybrydowy może jeździć bez czynnego udziału siły mięśni rowerzystki.

 

Rowery elektryczne damskie charakteryzują się przede wszystkim dedykowanym kształtem ramy ułatwiającym wsiadanie i zsiadanie (także w codziennych ubraniach) i elementami poprawiającymi ergonomię – na przykład kształtem siodełka czy szerokością kierownicy w niektórych modelach rowerów.

 

Rowery hybrydowe damskie w RoweryCube.pl!

 

Rowery damskie elektryczne marki Cube to olbrzymia grupa produktów, spośród których każda zainteresowana adeptka kolarstwa znajdzie model dopasowany do własnych potrzeb, predyspozycji i możliwości. Niezależnie od tego, czy w niedzielny poranek lubisz mozolnie wspinać się na kolejny szczyt i podziwiać stamtąd widoki, czy też preferujesz wypad do muzeum i na targ staroci – w RoweryCube.pl mamy jednoślad dla Ciebie. Kilkadziesiąt różnych propozycji pozwoli Ci przebierać w rodzajach konstrukcji, konfiguracji czy kolorach lakieru.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło