Nogawki i rękawki

Masz 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Nogawki i rękawki rowerowe

 

Nogawki rowerowe oraz rękawki wykonane z elastycznych, oddychających materiałów są w zasadzie nieodzownym elementem kolarskiego ekwipunku. Do ich największych zalet możemy zaliczyć z pewnością niewielką wagę oraz rozmiar – po ciasnym zwinięciu bez problemu zmieszczą się do kieszonki koszulki kolarskiej i pozostawią jeszcze sporo miejsca na dodatkowe akcesoria, rękawiczki czy kurtkę rowerową. Drugą zaletą jest sposób, w jaki wspomniane rękawki i nogawki rowerowe podnoszą komfort termiczny jazdy. Wystarczy kilka sekund, by założyć je na ręce i nogi, a różnica w odczuwaniu temperatury będzie zauważalna już po chwili.

 

Rękawki rowerowe i nogawki – idealne na porę przejściową

 

Nogawki rowerowe oraz docieplające rękawki są szczególnie pożądane w okresach przejściowych – u schyłku lata oraz pod koniec zimy. Temperatury w tych miesiącach są już wtedy nieco wyższe, ale często nadal zbyt niskie, by jeździć z odsłoniętą skórą na nogach i ramionach.

 

Nogawki i rękawki w połączeniu z krótkimi spodenkami oraz koszulkami kolarskimi pomogą stworzyć idealny zestaw – bez ryzyka zmarznięcia czy przegrzania. Część kolarzy nawet zimą jeździ w zestawie składającym się ze spodenek i koszulki, uzupełnionych kamizelką, rękawkami i nogawkami. Choć na pierwszy rzut oka taki strój wydaje się ryzykowny, to w praktyce zazwyczaj większości osób zapewnia wystarczający komfort. Nogawki i rękawki rowerowe przydają się także często podczas długich tras – całodniowych wyjazdów na znacznych dystansach czy podczas kilkudniowego bikepackingu. Gdy pod koniec dnia temperatura zaczyna spadać, zamiast nowego zestawu ubrań wystarczy włożyć na siebie takie akcesoria. To duża oszczędność czasu i wagi.

 

Nogawki i rękawki rowerowe w sklepie Rowery Cube

 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz: nogawki rowerowe damskie i męskie, rękawki na każdą porę roku oraz inne akcesoria zwiększające komfort i bezpieczeństwo kolarza – zarówno amatora, jak i profesjonalisty. Dobierz zestaw dopasowany do Twoich preferencji i ruszaj na trasę!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło