Nóżki rowerowe

Masz 15 produktów.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Stopki rowerowe

 

Czy istnieje na świecie rowerzysta, którego rower, oparty stabilnie o ścianę, słup lub ławkę pod sklepem, nie został nigdy przewrócony przez wiatr czy złośliwe prawa fizyki? Stopki rowerowe pozwalają zaoszczędzić sobie wielu kłopotów i płynących po policzkach łez na widok rys i odprysków lakieru, których z powodzeniem można było uniknąć.

 

Dlaczego nóżki rowerowe to nie przeżytek?

 

Wydawało Ci się, że stopki rowerowe odeszły do lamusa, a osoby ze sportowymi aspiracjami już dawno z nich zrezygnowały? Popełniasz poważny błąd! Jak wiesz, moda rowerowa dotyczy nie tylko ubrań, kasków i okularów, ale sięga także znacznie dalej – aż do części i akcesoriów rowerowych. Jeszcze dwa lata temu wiele osób z niemałą pogardą spoglądało na rowerowe błotniki. W ostatnim sezonie zimowym okazały się one nowym odkryciem i bijącym rekordy popularności trendem. Wpływ miała na to rosnąca popularność graveli. Podczas odkrywania nowych terenów nie może zaskoczyć nas byle błoto czy mokry asfalt!

 

A co, jeśli zaskoczy nas brak możliwości oparcia roweru o stabilny element? Położenie go na ziemi nie jest dobrym pomysłem – wbijająca się w grunt kierownica zaczyna się brudzić, poszczególne elementy rysować, a hak przerzutki grozi wykrzywieniem. Nie wspominamy już o piasku w trybach kasety. Stopki rowerowe stają się więc nowym trendem, a przy tym pozostają szalenie praktycznym dodatkiem. Jeśli więc Twój rower nie posiada nóżki rowerowej – postaw na sprawdzone rozwiązania i przygotuj się na wszystko. Stopki rowerowe to też nieodzowny element dalekich wypraw. Bezpieczne ustawienie roweru na gruncie pozwala ze spokojem spakować nawet największe sakwy bez ryzyka przewrócenia pojazdu.

 

Stopki rowerowe w RoweryCube.pl – największy wybór i najniższe ceny

 

Odwiedź RoweryCube.pl i znajdź stopki rowerowe dopasowane do Twojego jednośladu. Spraw sobie tani i funkcjonalny gadżet, który zaoszczędzi Ci wielu kłopotów. Wykorzystaj nasze doświadczenie – zebraliśmy tu dla Ciebie sprawdzone modele nóżek rowerowych od czołowych marek.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło