Nóżki rowerowe

Masz 15 produktów.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Stopki rowerowe

 

Czy istnieje na świecie rowerzysta, którego rower, oparty stabilnie o ścianę, słup lub ławkę pod sklepem, nie został nigdy przewrócony przez wiatr czy złośliwe prawa fizyki? Stopki rowerowe pozwalają zaoszczędzić sobie wielu kłopotów i płynących po policzkach łez na widok rys i odprysków lakieru, których z powodzeniem można było uniknąć.

 

Dlaczego nóżki rowerowe to nie przeżytek?

 

Wydawało Ci się, że stopki rowerowe odeszły do lamusa, a osoby ze sportowymi aspiracjami już dawno z nich zrezygnowały? Popełniasz poważny błąd! Jak wiesz, moda rowerowa dotyczy nie tylko ubrań, kasków rowerowych i okularów, ale sięga także znacznie dalej – aż do części i akcesoriów rowerowych. Jeszcze dwa lata temu wiele osób z niemałą pogardą spoglądało na rowerowe błotniki. W ostatnim sezonie zimowym okazały się one nowym odkryciem i bijącym rekordy popularności trendem. Wpływ miała na to rosnąca popularność graveli. Podczas odkrywania nowych terenów nie może zaskoczyć nas byle błoto czy mokry asfalt!

 

A co, jeśli zaskoczy nas brak możliwości oparcia roweru o stabilny element? Położenie go na ziemi nie jest dobrym pomysłem – wbijająca się w grunt kierownica zaczyna się brudzić, poszczególne elementy rysować, a hak przerzutki grozi wykrzywieniem. Nie wspominamy już o piasku w trybach kasety. Stopki rowerowe stają się więc nowym trendem, a przy tym pozostają szalenie praktycznym dodatkiem. Jeśli więc Twój rower nie posiada nóżki rowerowej – postaw na sprawdzone rozwiązania i przygotuj się na wszystko. Stopki rowerowe to też nieodzowny element dalekich wypraw. Bezpieczne ustawienie roweru na gruncie pozwala ze spokojem spakować nawet największe sakwy rowerowe bez ryzyka przewrócenia pojazdu.

 

Stopki rowerowe w RoweryCube.pl – największy wybór i najniższe ceny

 

Odwiedź RoweryCube.pl i znajdź stopki rowerowe dopasowane do Twojego jednośladu. Spraw sobie tani i funkcjonalny gadżet, który zaoszczędzi Ci wielu kłopotów. Wykorzystaj nasze doświadczenie – zebraliśmy tu dla Ciebie sprawdzone modele nóżek rowerowych od czołowych marek.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło