Foteliki dla dzieci

Masz 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Foteliki rowerowe dla dzieci

 

Masz małe dziecko, które chcesz zarazić pasją do rowerowych wyjazdów? Może rower to Wasz podstawowy środek transportu i w taki sposób poruszacie się po mieście? Niezależnie od tego, do której grupy należysz, foteliki rowerowe dla dzieci zapewnią Ci mnóstwo frajdy i pozwolą czerpać większą przyjemność z wypadów za miasto! W dobie obecnych rozwiązań foteliki dla dzieci są znacznie lżejsze, bezpieczniejsze i wygodniejsze, niż konstrukcje dostępne na rynku jeszcze kilkanaście lat temu. Dziecko może dziś podróżować przez długie godziny, oglądając otaczający świat i nie czuć się zmęczone. Specjalne systemy bezpieczeństwa zadbają o jego zdrowie, a przemyślane sposoby montażu pozwolą w kilka chwil zmienić Twój ulubiony rower w pojazd dla dwójki – Ciebie i dziecka. Wybieraj spośród wielu dostępnych rozwiązań i wybierz foteliki dla dzieci na rower dla całej rodziny.

 

Fotelik rowerowy na bagażnik i inne rozwiązania dla rodziców

 

Przeglądając foteliki rowerowe dla dzieci, zwróć szczególną uwagę na względy bezpieczeństwa. Przemyślana konstrukcja powinna być nie tylko wygodna, ale także (a może przede wszystkim) odpowiednio zabezpieczona – głębokie burty i dobrej jakości pasy spełniające standardy ochrony to absolutna podstawa. W przypadku najmłodszych dzieci trzeba koniecznie zadbać o odpowiednią ochronę nóg. Polecamy więc modele z zabudowanymi podnóżkami, które uniemożliwią zsunięcie się stopy w kierunku koła.

 

Popularne konstrukcje dzielą się na dwie grupy: fotelik rowerowy przedni oraz fotelik na bagażnik. Każdy z nich ma swoje zalety i ograniczenia, ale najważniejsze jest, by produkt był dobrany do potrzeb Twoich i dziecka.

 

Foteliki rowerowe dla dzieci w ofercie sklepu Rowery Cube

 

Foteliki na rower dla dzieci, które znajdziesz w ofercie sklepu Rowery Cube, to sprawdzone, certyfikowane konstrukcje najbardziej zaufanych producentów. Wybierając produkty przeznaczone dla dzieci, nie ma miejsca na eksperymenty czy oszczędności. Postaw na pewne, bezpieczne rozwiązania i ruszaj przed siebie!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło