Bidony

Masz 25 produktów.

Pokazano 1-12 z 25 pozycji

Aktywne filtry

Bidony rowerowe

 

Niezależnie od tego, czy rower jest dla Ciebie środkiem transportu, narzędziem do szlifowania kondycji, czy też największą pasją – bidony rowerowe z całą pewnością nie są Ci obce. Przez wiele lat kształt i konstrukcja bidonów ulegały zmianie, aż do osiągnięcia idealnego rozmiaru i średnicy. Dziś wszystkie dostępne w sklepach butelki mają jednakowy przekrój, dzięki czemu nie musimy martwić się, że zakupiony bidon rowerowy nie będzie pasował do posiadanego koszyka w ramie. Profesjonalny bidon rowerowy różni się jednak znacznie od modeli dedykowanych amatorom. Jest bardziej trwały, wytrzymały, odporny na wiele czynników zewnętrznych i zazwyczaj wygodniejszy w użyciu. Uważamy, że zawsze warto jest sięgać po najlepsze rozwiązania. Dobry bidon rowerowy powinien być łatwy w czyszczeniu i mieć szeroki wlew ułatwiający napełnianie go wodą (a przy okazji wsypywanie koncentratu izotonicznego).

 

Bidony rowerowe – podstawowe akcesoria każdego rowerzysty

 

Bidony rowerowe możemy najogólniej podzielić na wyścigowe oraz treningowe i wyprawowe. Wyścigowy bidon rowerowy 500 ml to niewielki bidon mieszczący ograniczoną ilość płynu, co pozwala na znaczne ograniczenie wagi roweru. Bidony wyprawowe i treningowe są pod tym względem mniej restrykcyjne, oferując pojemność w granicach 700 ml. W przypadku bidonów dedykowanych przygodom bikepackingowym często możemy liczyć na pojemności przekraczające nawet 1 litr. W ten sposób osoby podróżujące na długich dystansach mogą mieć ze sobą duży zapas wody. W przypadku bidonów do jazdy w terenie stosuje się często dodatkowe osłonki na ustnik, które zapobiegają osiadaniu pyłu, piasku i błota.

 

Dobry bidon rowerowy od rowerycube.pl

 

Bidony rowerowe w naszym sklepie to produkty sprawdzonych marek, wykonane z bezpiecznych i lekkich materiałów, łatwych do utrzymania w czystości, a także wygodnych w użytkowaniu. Dobrej jakości bidon rowerowy będzie z Tobą dłużej niż jeden czy dwa sezony, dlatego zdecydowanie rekomendujemy inwestycję w lepszy sprzęt. Rzadsza wymiana akcesoriów to więcej pieniędzy w kieszeni i mniej odpadów na planecie.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło