Przyczepki rowerowe

Masz 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Przyczepki rowerowe

 

Przyczepki rowerowe szturmem wdarły się na rynek, niemal natychmiast zagarniając sporą jego część dla siebie. W porównaniu z dotychczas „domyślnym” rozwiązaniem do przewożenia dzieci, jakim są foteliki rowerowe, przyczepki wykazują wiele zalet. Przede wszystkim nie zmieniają diametralnie charakterystyki i sposobu prowadzenia roweru. Nawet bardzo lekkie dziecko umiejscowione na foteliku, tuż za plecami rodzica, sprawia, że środek ciężkości przenosi się jeszcze bardziej w tył, a prowadzenie roweru staje się mniej intuicyjne. W przypadku przyczepek rowerowych ten problem nie występuje. Najistotniejsze jest jednak dobro dziecka, a tak się składa, że przyczepki dla dzieci rowerowe oferują najmłodszym dużo większy komfort podróżowania. Dziecko ma w nim więcej miejsca, nie drętwieją mu ręce i nogi. Jest ponadto dobrze zabezpieczone przed owadami. W przyczepce można też wozić więcej niż jedno dziecko (jeśli oczywiście wybierzemy odpowiedni model).

 

Przyczepki rowerowe dla dzieci – rodzinna aktywność od najmłodszych lat

 

Przyczepki rowerowe transportowe to doskonała propozycja dla aktywnych rodzin, których posiadanie potomstwa nie zniechęca do sportu i rowerowych podróży. Z wygodną przyczepką można wybrać się nawet w kilkudniową podróż, robiąc przystanki w najciekawszych miejscach i biwakując na łonie natury. Przyczepka pozwala też na zabranie ze sobą dziecięcego roweru, by i najmłodszy członek rodziny mógł poznać smak przygody.

 

Przyczepki rowerowe w rowerycube.pl

 

W naszym sklepie znajdziesz najwyższej jakości certyfikowane przyczepki rowerowe do transportu dzieci. Niezależnie od tego, czy wozisz je tylko do szkoły, czy też wyruszacie wspólnie na weekendowe wyprawy, modele, które tutaj widzisz, będą odpowiednim wyborem. Zapewniają świetną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i środki bezpieczeństwa w postaci zapinanych pasów. Wiele z nich można w kilku ruchach zmienić w wygodną spacerówkę. W innych kategoriach naszego sklepu kupisz też niezbędne akcesoria rowerowe – kask, ubrania czy oświetlenie – dla siebie i całej rodziny.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło