Odzież rowerowa

Masz 509 produktów.

Pokazano 1-12 z 509 pozycji

Aktywne filtry

Odzież rowerowa najlepszych producentów

 

Odzież rowerowa to ważny element przygody na dwóch kółkach. Dobrze dobrana potrafi dodać pewności siebie oraz przede wszystkim – zapewnić odpowiednią wygodę i komfort termiczny. Gdy jednak poszczególne elementy garderoby dobierzemy źle – w najgorszym wypadku całkowicie zniechęcimy się do jazdy. Niewielu początkujących zdaje sobie sprawę, jak istotne jest wybranie odpowiednich, dopasowanych do anatomii spodenek rowerowychkurtki rowerowej czy potówki. W RoweryCube.pl chcemy pomóc zarówno tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją zabawę, jak i doświadczonym kolarzom i kolarkom, którzy znają już ubrania wielu producentów.

 

Odzież na rower, czyli jak jeździć nie tylko modnie, ale też wygodnie

 

Osoby znające temat odzieży rowerowej od podszewki potrafią rozmawiać godzinami o wyższości jednego rozwiązania nad drugim. Kto choć raz był na szosowej lub gravelowej „ustawce” ten dobrze wie, że dyskusje o najwygodniejszych spodenkach, wkładkach, koszulkach rowerowych i kurtkach na wszystkie pory roku mogą towarzyszyć peletonowi przez długie kilometry. Nic w tym dziwnego – odzież rowerowa męska i odzież rowerowa damska znacznie różnią się swoimi parametrami i każdy element garderoby jest w zasadzie materiałem na osobny temat. Ubrania rowerowe wyposażone są w dziesiątki systemów i udogodnień, które powinny pomagać podczas długiej i intensywnej jazdy.

 

Wybierając odzież szosową, kieruj wzrok w stronę bardziej dopasowanych ubrań. Zapewniają one lepszą dynamikę jazdy i dobrze radzą sobie z odprowadzaniem potu oraz ocieplaniem w zimniejszych porach roku. Na rowerze górskim i na stromych, krętych szlakach, zdecydowanie bardziej sprawdzają się ubrania w luźnym kroju, które nie krępują ruchów. Pamiętaj, że każdy element stroju powinien być od samego początku wygodny – bez żadnych wyjątków. Metka lub szew, które uwierają Cię już po założeniu, po 50 kilometrach sprawią, że przejażdżka będzie prawdziwą karą.

 

Znajdź złoty środek w RoweryCube.pl!

 

W naszym sklepie znajdziesz zarówno ubrania na rowery męskie, jak i ubrania na rowery damskie – w najlepszych cenach na rynku. Spraw sobie to, co najlepsze i bądź gotowy na każdą pogodę. Ubrania na rower to najważniejsze (zaraz po kasku i samym rowerze) akcesoria, które mają ogromny wpływ na całą przygodę.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło