Spodnie i spodenki rowerowe

Masz 87 produktów.

Pokazano 1-12 z 87 pozycji

Aktywne filtry

Spodenki rowerowe – jedź szybko, daleko i wygodnie

 

Spodenki rowerowe to dla wielu kolarzy – zarówno amatorów, jak i profesjonalistów – najważniejszy element rowerowej garderoby. Pogląd ten jest popularny nie bez przyczyny. To właśnie spodenki w dużej mierze odpowiadają za komfort jazdy na rowerze. Jakość zastosowanych materiałów, sposób poprowadzenia szwów i wreszcie skuteczność wkładki w tłumieniu drgań oraz zapobieganiu obtarciom, to podstawowe i najważniejsze kryteria wyboru spodenek rowerowych. Warto wziąć też pod uwagę, że spodenki rowerowe damskie będą różnić się od ich męskich odpowiedników. Doświadczeni producenci zdają sobie sprawę z różnic anatomicznych pomiędzy mężczyznami i kobietami. Dobierają więc kształt wkładki oraz krój spodni w taki sposób, by każdy ich użytkownik komfortowo spędzał czas na treningu.

 

Spodnie rowerowe na każdą porę roku

 

Wybierając spodenki rowerowe, dobrze jest się kierować kilkoma wytycznymi:

 

• Spodenki rowerowe męskie i damskie powinny być dobrze dopasowane i nie zsuwać się w pozycji pochylonej. Jeśli po przymierzeniu będą przejawiały taką tendencję, prawdopodobnie nie sprawdzą się podczas jazdy. Dobrym pomysłem jest stosowanie spodenek na szelkach, które zapobiegają zsuwaniu się w pasie lub zakup spodenek od renomowanego producenta, które nie mają takiej wady.

 

• Spodnie rowerowe długie powinny sięgać niemal do samego buta rowerowego. Jeśli ubranie ma chronić nas przed chłodem, nie powinniśmy odkrywać skóry.

 

• Spodnie i spodenki rowerowe powinny przede wszystkim oddychać, odprowadzając pot i szybko wysychać po przepoceniu. Zapobiegnie to nieprzyjemnym odczuciom przy podmuchach wiatru lub po nagłym ochłodzeniu w godzinach wieczornych.

 

Spodenki rowerowe w najlepszych cenach

 

Sprawdź naszą ofertę i wybierz swoje nowe ulubione spodenki rowerowe! W RoweryCube.pl gromadzimy modele sprawdzonych producentów, przetestowane przez tysiące zadowolonych użytkowników na całym świecie. Spraw sobie jeden z nich, a z pewnością się nie zawiedziesz. Znajdziesz tu zarówno konstrukcje na szelkach, jak i bez nich – damskie, męskie i dziecięce. Zadbaj o własną wygodę!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło