Rowery miejskie

Masz 69 produktów.

Pokazano 1-12 z 69 pozycji

Aktywne filtry

Rowery elektryczne miejskie

 

Rowery elektryczne miejskie przeżywają obecnie szczyt popularności. Łączą w sobie bowiem kilka bardzo pożądanych cech. Są przede wszystkim szalenie efektywnym środkiem transportu. Mieszkańcy dużych miejscowości doskonale zdają sobie sprawę, jak bardzo nieprzejezdne bywają centra – szczególnie podczas porannych i popołudniowych godzin szczytu. W większości przypadków najbardziej skutecznym środkiem transportu jest właśnie rower. Rozwijająca się infrastruktura, ścieżki, kładki i kontrapasy pozwalają z nadzieją patrzeć w przyszłość. Mknięcie drogą dla rowerów wzdłuż zakorkowanej ulicy szybko przekona Cię o słuszności swojego nowego zakupu. Ponadto rower można zaparkować niemal w dowolnym miejscu bez długich poszukiwań (często płatnego) parkingu.

 

Rowery elektryczne miejskie są więc przeznaczone dla każdego, kto lubi szybko i sprawnie przemieszczać się na co dzień – do pracy, szkoły czy na uczelnię.

 

Miejskie rowery elektryczne pomogą Ci żyć w zgodzie z planetą

 

Ograniczenia emisyjne dla starszych samochodów, zamykanie centrów miast i promowanie transportu zbiorowego oraz rowerowego – spotykamy to na co dzień nie tylko w dużych aglomeracjach, ale także w średniej wielkości miejscowościach. Rowery miejskie elektryczne Cube pozwolą Ci żyć bez ekologicznego długu wobec środowiska.

 

Pomocniczy silnik elektryczny umożliwi szybkie przemieszczanie się bez zmęczenia. Korzystając z opcjonalnych sakw lub koszyka możesz więc zrobić małe zakupy, lub odwiedzić znajomych, pozostając niezależnym – bez tramwajów, taksówek i samochodów.

 

Rowery elektryczne miejskie w RoweryCube.pl!

 

Elektryczne rowery miejskie Cube to lekkie konstrukcje bazujące na silnikach marki Bosch i najlepszym osprzęcie rowerowym Shimano. Szeroki wybór grup napędowych i konfiguracji sprzyja udanym zakupom. Wybierz model idealnie dopasowany do swoich preferencji.

 

W ofercie Cube znajdują się także rowery elektryczne miejskie w zabudowie cargo, dzięki którym możesz dowozić zamówienia dla swoich klientów, transportować dzieci i zwierzęta. Rowery cargo to przyszłość miejskiego transportu!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło