Okulary rowerowe

Masz 152 produktów.

Pokazano 1-12 z 152 pozycji

Aktywne filtry

Okulary rowerowe

 

Lista niezbędnych akcesoriów rowerowych, w które każdy kolarz, niezależnie od stażu i doświadczenia powinien się wyposażyć, jest wyjątkowo krótka: zawiera kask i okulary. Wszystkie dodatkowe akcesoria zwiększają komfort, wydajność, szybkość i przyjemność z jazdy, a czasami nawet decydują o liczbie przejechanych kilometrów, jednak nie są tak samo ważne. Zarówno okulary rowerowe, jak i kask rowerowy, to rzeczy, na których nie powinniśmy oszczędzać. W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie certyfikowane produkty pochodzące od znanych producentów, uwielbianych przez pasjonatów na całym świecie.

 

Okulary rowerowe to podstawa!

 

Okulary rowerowe mają dwie funkcje. Po pierwsze – powinny chronić oczy przed uszkodzeniami mechanicznymi. Te mogą być spowodowane przez różne czynniki: piasek wydostający się spod kół, drobne kamienie, niesione wiatrem pyłki czy wystające gałęzie.

 

Okulary przeciwsłoneczne rowerowe chronią oczy również przed niepożądanym działaniem promieni słonecznych. Gdy w letni dzień oczy poddawane są dużej ekspozycji na to promieniowanie, wzrok zaczyna szybko się męczyć, co po dłuższym czasie może także prowadzić do jego pogorszenia. Dobrym pomysłem jest posiadanie okularów przeciwsłonecznych rowerowych z wymiennymi szkłami do jazdy dziennej oraz nocnej. Alternatywą są okulary rowerowe fotochromowe, dostosowujące poziom zaciemnienia szkieł do warunków panujących na dworze. Okulary rowerowe polaryzacyjne mają z kolei specjalną warstwę niwelującą refleksy słoneczne, dzięki czemu widzimy wyraźniej nawet w najbardziej słoneczny dzień.

 

Okulary rowerowe Oakley oraz innych marek w sklepie Rowery Cube

 

W naszym sklepie znajdziesz najwyższej jakości akcesoria, w tym produkowane przez legendarną markę Oakley okulary rowerowe, a także akcesoria spod znaku innych utytułowanych producentów. Pamiętaj – ochrona wzroku jest tak samo ważna, jak noszenie kasku. Oczy to jeden z najważniejszych organów w naszym ciele. Bardzo łatwo je uszkodzić, a możliwe konsekwencje mogą zostać z nami na dłużej, dlatego też stawiaj wyłącznie na sprawdzone rozwiązania.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło