Zapięcia rowerowe

Masz 51 produktów.

Pokazano 1-12 z 51 pozycji

Aktywne filtry

Zapięcia rowerowe

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego roweru i nie zostawiaj go w miejscach publicznych bez odpowiedniego zapięcia rowerowego. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju zabezpieczenia do roweru, które skutecznie uniemożliwią kradzież Twojego jednośladu. Poznaj nasze produkty i wybierz te, które spełnią wszystkie Twoje wymagania.

 

Zapięcie do roweru – do wyboru, do koloru!

 

W Rowery Cube wiemy, że wybór dobrego i trwałego zapięcia do roweru wcale nie jest łatwy. Jeśli potrzebujesz zapięcia rowerowego, które zapewni Twojemu sprzętowi odpowiednią ochronę, koniecznie zapoznaj się z naszą szeroką ofertą. Posiadamy najbardziej podstawowe zabezpieczenia rowerowe, takie jak spiralne zapięcia na kod czy blokady kablowe na zamek, a także te bardziej zaawansowane, które posiadają wbudowany alarm i mogą łączyć się z aplikacją w telefonie. Niektóre z naszych modeli zapięć rowerowych wykrywają wstrząsy i lekkie ruchy rowerem, co może wystraszyć potencjalnego złodzieja, a Tobie zapewni wiedzę, że coś mogło się zadziać. Dodatkowo zabezpieczenia do roweru posiadają zapis ostatniego miejsca, w którym był pozostawiony jednoślad.

 

Wybierz sprawdzone produkty!

 

Oprócz produktów marki Cube, w naszej ofercie znajdziesz także zapięcia rowerowe Abus, które są jednymi z lepszych i skuteczniejszych zamków na rynku. Zaawansowane technologicznie zapięcia wykonane są z wytrzymałej, hartowanej stali nierdzewnej, która jest odporna na zarysowania i zanieczyszczenia. Nasze zapięcia do roweru posiadają certyfikat ART 1, który potwierdza zgodność z rygorystycznymi standardami ochrony przed kradzieżą. Jeśli więc chcesz, aby Twój rower był w tym samym miejscu, w którym został przez Ciebie pozostawiony, wybierz zapięcia rowerowe Cube lub Abus. Nie zastanawiaj się dłużej i postaw na sprawdzoną jakość, którą gwarantuje zabezpieczenie do roweru z naszej oferty.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło