Liczniki rowerowe

Masz 16 produktów.

Pokazano 1-12 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Liczniki rowerowe

 

Lubisz jazdę rowerem i zwiększanie własnych możliwości? Jeśli ciągle pragniesz się rozwijać i pobijać własne rekordy z pewnością chcesz znać swoje dokładne wyniki. Liczniki rowerowe, które znajdziesz w naszej ofercie, pozwolą Ci na dokładny pomiar Twoich osiągów. Znajdziesz u nas liczniki dopasowane do Twoich potrzeb – od tych najbardziej podstawowych do takich, które mają w sobie funkcję GPS i poprowadzą Cię podczas wycieczki. Dzięki licznikowi będziesz wiedział jaki dystans pokonałeś rowerem, z jaką średnią prędkością go przejechałeś, a nawet ile kalorii spaliłeś w trakcie jazdy. W naszym sklepie znajdziesz liczniki, dzięki którym będziesz mógł postawić sobie poprzeczkę jeszcze wyżej! Posiadamy różne liczniki rowerowe, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb rowerzystów, takie jak np. wysyłanie krótkich wiadomości do innych bezpośrednio poprzez licznik lub też łączenie go z telefonem i odpowiadanie na nieodebrane połączenia.

 

Liczniki rowerowe bezprzewodowe

 

Liczniki rowerowe bezprzewodowe to ogromny postęp w stosunku do starszego typu urządzeń z czujnikiem montowanym na widelcu i podłączonym kablem do odbiornika na kierownicy. Pozbycie się zbędnego przewodu zapobiega uszkodzeniu sprzętu i zwiększa swobodę rowerzysty. Produkowane przez markę Sigma liczniki rowerowe to już prawdziwa legenda. Bogaty wybór modeli o zróżnicowanych możliwościach pozwala wybrać sprzęt dopasowany do budżetu oraz potrzeb. Znajdziesz tu więc zarówno liczniki GPS, pozwalające na nawigowanie po wgranym śladzie i rejestrację przejechanych tras, jak i proste liczniki zliczające przebyty dystans, obliczające średnią prędkość i czas aktywności. Długi czas pracy na baterii i nieskomplikowana obsługa to zdecydowane atuty tych urządzeń. Bardziej zaawansowane liczniki rowerowe wyposażone są w moduł łączności bezprzewodowej z zewnętrznymi czujnikami – na przykład pulsometrem czy licznikiem kadencji. Dzięki możliwości rozbudowy zestawu o potrzebne elementy unikamy płacenia za te, z których rowerzysta nie będzie korzystał.

 

Liczniki rowerowe w RoweryCube.pl

 

Liczniki rowerowe w RoweryCube.pl to olbrzymi wybór urządzeń. Każdy kolarz i rowerzysta, niezależnie od swojego stylu jazdy, potrzeb i doświadczenia znajdzie tu to, czego szuka.  

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło