Bagażniki rowerowe

Masz 33 produktów.

Pokazano 1-12 z 33 pozycji

Aktywne filtry

Bagażniki rowerowe

 

Bagażniki rowerowe to jedne z najczęściej spotykanych na ulicach akcesoriów do jednośladów. W części rowerów (szczególnie w rowerach miejskich i trekkingowych) montowane są fabrycznie przez producenta. W innych przypadkach należy je dokupić oddzielnie i zamontować we własnym zakresie. Na szczęście proces ten ogranicza się do przykręcenia kilku śrub – 10 minut i gotowe! W przypadku rowerów sportowych, szczególnie szosowych i specjalistycznych, zastosowanie bagażnika rowerowego „tradycyjnej konstrukcji” może być trudne lub niemożliwe przez niedostępność dostatecznej liczby otworów montażowych. Pozostają wtedy alternatywne rozwiązania – na przykład bagażniki mocowane na sztycy pod siodełkiem. Niezależnie od rodzaju bagażnika rowerowego warto jednak wybierać propozycje zaufanych producentów. Od wytrzymałości konstrukcji zależy często bezpieczeństwo bagażu oraz nas samych.

 

Bagażnik rowerowy – na co dzień i na wyprawy

 

Bagażnik rowerowy może nam służyć w najróżniejszych sytuacjach – na przykład podczas codziennych dojazdów do pracy lub wypadów na małe zakupy. Zastosowanie znajdą wtedy mocowane na nim niewielkie sakwy miejskie. Jeśli jednak wybieramy się na wyprawę kilkudniową, konieczne będzie zastosowanie bagażnika o większej wytrzymałości, zdolnego unieść ciężkie sakwy z turystycznym ekwipunkiem. Bagażnik rowerowy tylny to tylko początek zabawy. W ofercie wiodących marek (na przykład marki Cube) obecne są także specjalne bagażniki na widelec, pozwalające przewozić mniejsze sakwy na dodatkowe akcesoria. Warto wykorzystać ogrom możliwości!

 

Bagażniki rowerowe w rowerycube.pl

 

Bagażniki rowerowe Cube, które znajdziesz w naszym sklepie, to dokładnie przetestowane i zaprojektowane z największą starannością akcesoria do podróżowania daleko i blisko. Przy zastosowaniu odpowiednich sakw możesz przemierzać setki kilometrów bez przejmowania się hotelami – mając ze sobą swój namiot i trochę ubrań na zmianę, będziesz niezależny od wszystkiego! Pamiętaj tylko o dobrym sprzęcie – to podstawa udanej wyprawy.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło