Płyny i smary

Masz 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Smary rowerowe

 

Smary rowerowe to podstawa rowerowej kosmetyki. Zależnie od potrzeb oraz rodzaju zastosowanego środka mogą zmniejszać lub zwiększać tarcie poszczególnych elementów sprawiając, że działają one płynnie. Najpowszechniejszym środkiem jest tak zwany olej do roweru, czyli popularna oliwka do łańcucha. To środek, który wspomaga pracę napędu – zmniejsza tarcie pomiędzy zębatkami i kółkami przerzutek oraz łańcuchem. Dzięki niemu wszystkie z wymienionych elementów są zdecydowanie trwalsze, a ich praca cicha i bezproblemowa. Wyróżniamy różne rodzaje oliwek – między innymi na mokre oraz suche warunki oraz popularne w ostatnim czasie woski do łańcucha rowerowego, które wciąż stanowią nowość w rowerowym świecie.

 

Smary rowerowe to także środki do smarowania gwintów, zapobiegające ich zapiekaniu i ułatwiające późniejszy serwis, płyny oraz pianki odtłuszczające, smary do łożysk, a także wiele innych specjalistycznych produktów.

 

Płyn do mycia roweru i inne profesjonalne produkty

 

Smary do roweru to nie koniec – oprócz smarowania niektórych elementów dla prawidłowego funkcjonowania jednośladu należy też dbać o jego czystość. Do obowiązków każdego kolarza powinno należeć przede wszystkim mycie elementów napędu. Służy do tego płyn do czyszczenia roweru, zawierający środki odtłuszczające. Wystarczy zastosować go na łańcuchu, kasecie, przerzutce i przednich zębatkach, odczekać kilka minut, a następnie umyć całość ciepłą wodą. Płyn do mycia roweru przyda się z kolei do ogólnego czyszczenia ramy, kół oraz pozostałych elementów jednośladu.

 

Smary rowerowe w rowerycube.pl

 

Smary do roweru, które kupisz w naszym sklepie, to specjalistyczne środki marki Cube przeznaczone do różnych zastosowań. Mamy tu zarówno smary, jak i oliwki, odtłuszczacze, detergenty do czyszczenia rowerów hybrydowych i elementów ruchomych, płyny do zabezpieczania ramy i szampony do ogólnego zastosowania. Z naszą ofertą zadbasz kompleksowo o wszystkie swoje rowery, opóźnisz wymianę części eksploatacyjnych oraz zapewnisz im świetny wygląd – jak świeżo po wyjeździe ze sklepu!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło