Części rowerowe

Masz 245 produktów.

Pokazano 1-12 z 245 pozycji

Aktywne filtry

Rowery – części

 

Choć rower wydaje się dosyć nieskomplikowaną konstrukcją, wystarczy rzut okiem na jego poszczególne elementy, by bardzo szybko zmienić zdanie na ten temat. Powszechny dostęp do potrzebnych w rowerze części sprawia, że amatorzy kolarstwa chętnie eksperymentują – wymieniają poszczególne komponenty na bardziej wytrzymałe, lżejsze i lepszej jakości, tym samym ulepszając swój jednoślad i sprawiając, że jest on jedyny w swoim rodzaju. Wystarczy kilka drobnych zmian, by nasz dotychczasowy rower całkowicie zmienił swój charakter. Nawet osoby, które nie czują potrzeby modyfikowania fabrycznej konfiguracji, muszą od czasu do czasu wymieniać części typowo eksploatacyjne. Rozciągające się łańcuchy, zużyte kasety oraz zębatki przedniej przerzutki wymagają regularnej wymiany i serwisu. Dzięki wysokiej dostępności części oraz informacji zawartych w Internecie do wielu tych czynności nie potrzebujemy już specjalistów. Wystarczy kilka podstawowych narzędzi i odrobina chęci.

 

Części rowerowe – do każdego modelu

 

Linki hamulców oraz przerzutek, wymiana okładzin hamulcowych czy regulacja napięcia szprych to stosunkowo łatwe do wykonania samodzielnie naprawy. Wystarczy, że kupisz odpowiednie części rowerowe, a następnie zamontujesz je w swoim rowerze. Pamiętaj jednak, że kluczowe, jak zawsze, jest korzystanie z dobrej jakości komponentów. Niezależnie od tego, czy dokonujesz tylko rutynowej kontroli, czy też wprowadzasz poważne modyfikacje, wybieraj części sprawdzonych producentów. W przeciwnym wypadku istnieje ryzyko szybkiego zużywania i późniejsza potrzeba kolejnej wymiany.

 

Części rowerowe – sklep rowerycube.pl

 

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko rowery! Części do nich, alternatywne komponenty i inne akcesoria też tu są! Wybieramy wyłącznie renomowanych producentów. Przeglądaj poszczególne kategorie i wybierz to, czego naprawdę potrzebujesz. Popraw sobie komfort jazdy, zmień aspekty wizualne lub po prostu dokonaj sezonowego przeglądu we własnym garażu! Niezbędne części do roweru znajdziesz w naszym sklepie.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło