Torebki podsiodłowe

Masz 35 produktów.

Pokazano 1-12 z 35 pozycji

Aktywne filtry

Torba podsiodłowa

 

Mała torba podsiodłowa to częsty widok. Nic dziwnego – taki sposób przewożenia potrzebnych rzeczy ma same plusy. Po pierwsze – pomimo niewielkich rozmiarów torba podsiodłowa potrafi zmieścić pokaźny zestaw naprawczy, a nawet kilka osobistych drobiazgów. Pozwala odciążyć tym samym kieszonki w koszulce kolarskiej – zazwyczaj pełne dodatkowych dętek, podręcznych narzędzi i przekąsek. Po drugie – pozwala na stałe zamocować zestaw naprawczy pod siodełkiem, dzięki czemu potrzebne narzędzia i łatki mamy zawsze pod ręką i nie możemy o nich zapomnieć. Po trzecie – torby podsiodłowe są odporne na wodę, błoto, piasek i uszkodzenia mechaniczne. Przewożone w nich rzeczy niemal na pewno wrócą do domu w nienaruszonym stanie. Rowerowe torby podsiodłowe nie rzucają się ponadto w oczy oraz nie kolidują ze stosowaniem tylnego światła umieszczonego na sztycy roweru.

 

Torba podsiodłowa na małe i duże wyprawy

 

Torba podsiodłowa może mieć różne wymiary, kształty i pojemności w zależności od potrzeb konkretnego kolarza. Polecamy jednak wybierać takie modele, które potrafią pomieścić:

 

 

• dodatkową dętkę,

 

• multitool rowerowy,

 

• dwie łyżki do opon,

 

• zestaw łatek i spinkę do łańcucha rowerowego.

 

Powyższa lista to absolutne minimum, by na trasie być niezależnym. Wymienione akcesoria i narzędzia pozwalają naprawić zdecydowaną większość występujących usterek. Z własnego doświadczenia podpowiadamy też, by do torby podsiodłowej włożyć też kilka monet na drobne wydatki – potrafi to uratować wycieczkę, gdy jedyny wiejski sklep w promieniu wielu kilometrów nie przyjmuje kart płatniczych.

 

Torby podsiodłowe – największy wybór w rowerycube.pl

 

W naszym sklepie znajdziesz torby podsiodłowe Cube oraz akcesoria innych znanych producentów. Zwróć uwagę na pojemność każdego modelu i dopasuj ją do objętości Twojego zestawu naprawczego. Poznaj wygodę systemu montażu na jedno kliknięcie. Oprócz toreb podsiodłowych znajdziesz tu także torebki mocowane na ramę – możesz wykorzystać je do przewożenia telefonu, powerbanka czy przekąsek.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło