Kierownice rowerowe

Masz 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Kierownice Cube

 

Nie ma wątpliwości co do tego, że kierownica to kluczowy element roweru. Wpływa nie tylko na komfort jazdy, ale także na osiągi i bezpieczeństwo kolarza. Wybór odpowiedniej kierownicy nie jest prosty – szczególnie, gdy w grę wchodzą sportowe ambicje. Wybierając szerokość i kształt tego elementu, decydujemy niejako o zachowaniu roweru – jego stabilności na zjazdach czy kontroli nad jednośladem podczas pokonywania technicznych zakrętów. Kierownica Cube to najwyższej jakości komponent wykonany z nowoczesnych materiałów – anodowanego aluminium i włókna węglowego. Sztywne na trudnych podjazdach, tłumiące drgania wynikające z nierówności terenu i zapewniające odpowiedni komfort dla nadgarstków. Cube to jeden z czołowych producentów akcesoriów rowerowych. Firma stawia na ciągły rozwój i doskonalenie swoich propozycji. Sprzęt Cube możemy obserwować w wyposażeniu kolarzy podczas największych wyścigów kolarskich na świecie oraz imprez na szczeblu krajowym i lokalnym.

 

Kierownice Cube flat race, riser i inne

 

Kierownice Cube oraz innych producentów możemy podzielić na kilka rodzajów.

 

• Kierownice gięte: szosowe, gravelowe, triathlonowe, torowe, przełajowe i inne ich wariacje.

 

• Kierownice proste, a w nich: flat bar – czyli kierownice całkowicie proste i riser – kierownice z lekkim profilowaniem.

 

Każdy z rodzajów kierownic zapewnia inne odczucia z jazdy i oferuje odmienne cechy, które przekładają się na sposób prowadzenia roweru. Kierownice proste (flat) są zazwyczaj bardzo szerokie (nawet do około 80 cm) i oferują bardzo dużą precyzję prowadzenia w trudnym terenie. Pozostałe rodzaje kierownic są już dużo węższe i bardziej „przystępne” pod względem konstrukcji dla większości użytkowników.

 

Kierownice Cube w sklepie firmowym rowerycube.pl – wybierz najlepszą!

 

Twoja nowa kierownica Cube już na Ciebie czeka! Wybierz model idealnie dopasowany do Twoich preferencji i zamów już teraz! W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór kierownic do rowerów górskich, szosowych i wielu innych. Pamiętaj, że w innych kategoriach naszego sklepu znajdziesz także pozostałe części rowerowe.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło