Blog

comment Komentarz: 0

Raty 0% na rowery Cube

list In: Aktualności favorite Hit: 12947

Kup rower na raty 0% i ciesz się z jazdy każdego dnia! Nie odkładaj tej decyzji na później! Oferta obowiązuje do 31.08.2023 r.

Rower na raty 0%

Sezon rowerowy może trwać cały rok! Dlatego właśnie zimą warto rozejrzeć się za rowerem dla siebie i swoich najbliższych. Dodatkowo nowy rower świetnie komponuje się obok przystrojonej choinki. 

Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę 10 lub 20 rat 0%. Już dzisiaj, bez ponoszenia dodatkowych kosztów możesz cieszyć się nowym sprzętem.

Oferta obowiązuje do 30.09.2023 r.

Raty 0% z bankiem Santander Consumer Bank

Partnerem sprzedaży ratalnej jest Santander Consumer Bank. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie do dnia 31.08.2023 r. Z oferty zakupów na raty może skorzystać osoba pełnoletnia rezydująca w Polsce, która wylegitymuje się aktualnym dokumentem potwierdzającym tożsamość oraz udokumentuje swoje źródło i wysokość dochodów w sposób akceptowany przez bank.

Jak kupić rower na raty 0%?

Wystarczy kliknąć w guzik "Oblicz eRaty", aby wykonać symulację rat według własnego uznania, a następnie w procesie zamówienia wybrać jako metodę płatności eRaty. W kolejnym kroku nastąpi przeniesienie do banku w celu wypełnienia wniosku ratalnego. Do jego wypełnienia będą niezbędne wyżej wymienione dokumenty.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: Zakupy na raty w sklepie Internetowym

Oferta 10 rat zero procent dostępna jest dla zakupów do kwoty 2000 zł

Oferta 20 rat zero procent dostępna jest dla zakupów powyżej 2001 zł 

Klauzula informacyjna:

PROPOZYCJA 10 lub 20 RAT 0%: DLA KREDYTU NA ZAKUP TOWARÓW I USŁUG OFEROWANEGO PRZEZ SANTANDER CONSUMER BANK S.A. Z SIEDZIBĄ WE WROCŁAWIU, DLA PROPOZYCJI DO 10 RAT 0% WYLICZENIA DLA PRZYKŁADU REPREZENTATYWNEGO NA DZIEŃ 16.06.22 R.: RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA (RRSO) 0%; CENA TOWARU 2800 ZŁ; STAŁA STOPA OPROCENTOWANIA KREDYTU 0%; CAŁKOWITA KWOTA KREDYTU 2800 ZŁ; CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY 2800 ZŁ; CAŁKOWITY KOSZT KREDYTU 0 ZŁ; CZAS OBOWIĄZYWANIA UMOWY: 10 MIES., WYSOKOŚĆ 10 RÓWNYCH RAT MIESIĘCZNYCH 280 ZŁ. PROPOZYCJA KREDYTU OBOWIĄZUJE DLA UMÓW ZAWARTYCH W TERMINIE DO DNIA 30.09.2023 R. NINIEJSZA PROPOZYCJA NIE JEST OFERTĄ W ROZUMIENIU ART. 66 KODEKSU CYWILNEGO. DECYZJA O PRZYZNANIU I WARUNKACH KREDYTU Z UWZGLĘDNIENIEM OCENY AKTUALNEJ SYTUACJI KLIENTA ZOSTANIE PODJĘTA PRZEZ BANK. SZCZEGÓŁY U SPRZEDAWCÓW W SKLEPACH STACJONARNYCH ORAZ NA WWW.SANTANDERCONSUMER.PL 
 
SKI TEAM POLSKA SP. Z O.O. WYSTĘPUJĄCY W ROLI POŚREDNIKA KREDYTOWEGO W SKLEPACH INTERNETOWYCH INFORMUJE SWOICH KLIENTÓW O MOŻLIWOŚCI SKORZYSTANIA Z PROPOZYCJI KREDYTU NA ZAKUP TOWARÓW I USŁUG OFEROWANEGO PRZEZ SANTANDER CONSUMER BANK S.A.; W SKLEPACH STACJONARNYCH SPORZĄDZA I ZAWIERA UMOWY O KREDYT NA ZAKUP TOWARÓW I USŁUG W IMIENIU I NA RZECZ SANTANDER CONSUMER BANK S.A., WYDAJE FORMULARZ INFORMACYJNY, PRZYJMUJE OŚWIADCZENIA O ODSTĄPIENIU OD UMOWY KREDYTU ORAZ UDZIELA WYJAŚNIEŃ DOTYCZĄCYCH TREŚCI WYMIENIONYCH DOKUMENTÓW.

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło