O marce Cube

Rowery Cube spełnią każde Twoje oczekiwanie. Niemiecka marka to gwarancja wysokiej jakości, precyzji wykonania i najnowszych technologii. Od lat Cube przoduje na rynku rowerowym, a rowery górskie czy rowery trekkingowe znane są na całym świecie. Szeroki wybór typów rowerów sprawia, że każdy znajdzie sprzęt odpowiedni dla siebie. W ofercie Cube rowery szosowe czy triathlonowe to maszyny sprawdzone przez zawodowców. Przechodzą także szereg testów w tunelu aerodynamicznym, gdzie inżynierowie dopracowują każdy szczegół ramy i wyposażenia, tak aby podczas jazdy na czas nie stracić ani jednej cennej sekundy. Popularne w ostatnich latach rowery gravel także znajdziecie w ofercie jako Cube Nuroad.

Cube stawia także na najmłodszych — rowery dziecięce Cubie (biegowe i rowerki z pedałami), jak i modele KID pozwalają na stopniowe rozwijanie umiejętności jazdy na rowerze. Rower Cube dla nastolatków to profesjonalne modele z przystosowanymi do wzrostu młodych adeptów mniejszymi ramami i kołami. Cube co roku przygotowuj także szeroką gamę modeli dedykowanych paniom. Rower Cube damski cechuje nie tylko oryginalna kolorystyka i elegancja (rowery miejskie), ale także wysoka jakość zapewniająca bezpieczeństwo jazdy w modelach sportowych (rowery górskie czy szosowe). 

W ostatnich latach Cube postawił na rozwój segmentu rowerów elektrycznych. Modele rowerów hybrydowych to znane i lubiane modele kolekcji Cube, wyposażone w napęd oraz silnik elektryczny Bosch. 

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło