Blog

comment Komentarz: 0

Kupuj rowery na Raty 0% - Bez Limitów, Bez Odsetek, Bez Wyrzeczeń!

list In: Aktualności favorite Hit: 47

Niech brak gotówki nie zatrzyma cię w realizacji marzeń o nowym sprzęcie. Dzięki naszej współpracy z Santander Consumer Bank, możemy zaoferować Ci korzystne warunki ratalne, które umożliwią ci zakupy bez obaw o finanse. Teraz możesz rozłożyć płatności na dogodne raty z RRSO na poziomie 0%, dostosowane do twoich potrzeb. Zacznij korzystać z nowego sprzętu już dziś, bez stresu związanego z budżetem!

Rozszerzamy naszą ofertę ratalną - Bez limitów, Bez odsetek i Bez stresu!

Chcemy dostosować się do różnorodnych potrzeb i sytuacji finansowych naszych klientów, dlatego wprowadzamy nowe, jeszcze bardziej elastyczne możliwości finansowania:

  • 10 rat 0% RRSO 0% bez ograniczeń: To najlepszy wybór dla osób, którzy chcą szybko spłacić swój niewielki zakup, bez martwienia się o dodatkowe koszty.
  • 30 rat 0% RRSO 0% dla zamówień powyżej 3 000 zł: Jeśli planujesz większy wydatek, który przekracza 3000zł, to jest to idealna opcja dla Ciebie.
  • 50 rat bez odsetek - RRSO 2,34% dla zamówień powyżej 20 000 zł: Ta opcja została stworzona dla klientów, którzy potrzebują nieco większej elastyczności. To idealny wybór dla tych, którzy potrzebują nieco więcej czasu na spłatę.

Wakacyjna Promocja - odroczenie rat na aż o 3 miesiące!

Z myślą o zbliżającym się lacie, przygotowaliśmy specjalną promocję dla naszych klientów: odroczenie spłaty rat na 3 miesiące! Wykorzystaj tę okazję, aby nacieszyć się nowym sprzętem, nie obciążając od razu swojego budżetu. Oferta ważna tylko do końca sierpnia!

Jak skorzystać z oferty?

W sklepie internetowym: Kliknij "Oblicz eRaty" przy produkcie, aby dostosować plan ratalny do swoich potrzeb. Następnie, w procesie zakupu, wybierz eRaty jako formę płatności i postępuj zgodnie z dalszymi krokami, aby złożyć wniosek online.

Regulamin promocji znajdziesz TUTAJ

PROPOZYCJA 10 - 30 RAT 0%: DLA KREDYTU NA ZAKUP TOWARÓW I USŁUG OFEROWANEGO PRZEZ SANTANDER CONSUMER BANK S.A. Z SIEDZIBĄ WE WROCŁAWIU, DLA PROPOZYCJI DO 30 RAT 0% WYLICZENIA DLA PRZYKŁADU REPREZENTATYWNEGO NA DZIEŃ 03.01.24 R.: RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA (RRSO) 0%; CENA TOWARU 3000 ZŁ; STAŁA STOPA OPROCENTOWANIA KREDYTU 0%; CAŁKOWITA KWOTA KREDYTU 3000 ZŁ; CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY 3000 ZŁ; CAŁKOWITY KOSZT KREDYTU 0 ZŁ; CZAS OBOWIĄZYWANIA UMOWY: 10 MIES., WYSOKOŚĆ 10 RÓWNYCH RAT MIESIĘCZNYCH 300 ZŁ. PROPOZYCJA KREDYTU OBOWIĄZUJE DLA UMÓW ZAWARTYCH W TERMINIE OD DNIA 04.04.2024 R. do dnia 31.12.2024 r. NINIEJSZA PROPOZYCJA NIE JEST OFERTĄ W ROZUMIENIU ART. 66 KODEKSU CYWILNEGO. DECYZJA O PRZYZNANIU I WARUNKACH KREDYTU Z UWZGLĘDNIENIEM OCENY AKTUALNEJ SYTUACJI KLIENTA ZOSTANIE PODJĘTA PRZEZ BANK. SZCZEGÓŁY U SPRZEDAWCÓW W SKLEPACH STACJONARNYCH ORAZ NA WWW.SANTANDERCONSUMER.PL 
 
SKI TEAM POLSKA SP. Z O.O. WYSTĘPUJĄCY W ROLI POŚREDNIKA KREDYTOWEGO W SKLEPACH INTERNETOWYCH INFORMUJE SWOICH KLIENTÓW O MOŻLIWOŚCI SKORZYSTANIA Z PROPOZYCJI KREDYTU NA ZAKUP TOWARÓW I USŁUG OFEROWANEGO PRZEZ SANTANDER CONSUMER BANK S.A.; W SKLEPACH STACJONARNYCH SPORZĄDZA I ZAWIERA UMOWY O KREDYT NA ZAKUP TOWARÓW I USŁUG W IMIENIU I NA RZECZ SANTANDER CONSUMER BANK S.A., WYDAJE FORMULARZ INFORMACYJNY, PRZYJMUJE OŚWIADCZENIA O ODSTĄPIENIU OD UMOWY KREDYTU ORAZ UDZIELA WYJAŚNIEŃ DOTYCZĄCYCH TREŚCI WYMIENIONYCH DOKUMENTÓW.

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło